Корпусні меблі дуже зручні для тих, хто хоче створити абсолютно будь-яку композицію інтер'єру. Предмети корпусних меблів гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, наприклад, в стилі модерн.


Предмети корпусних або модульної меблів вперше з'явилися на меблевому ринку ще за часів Радянського Союзу. У ті роки радянська ідеологія знаходила відображення у всьому: в моді, архітектурі, кіно, і навіть музика несла на собі відбиток «совєтизму». Тоді й меблі ще не дивували своєю різноманітністю, були однотипними і нудними.


Сьогодні ситуація докорінно змінилася. Меблі виготовляються не за «шаблоном», а відповідно до вимог сучасного покупця, якому потрібна гарні і стильні меблі. На меблевій фабриці можна замовити корпусні меблі за своїм проектом і навіть із зображенням улюблених артистів. Корпусні меблі універсальні і багатофункціональні. Покупців приваблює також відносно низька ціна. Саме тому корпусні меблі можна зустріти практично в будь-якому будинку.


Як вибрати корпусні меблі?

Перше, на що потрібно звернути увагу, це на якість матеріалу, з якого корпусні меблі виготовлені. Основним матеріалом, що використовується у виробництві, є ДСП. Його поверхня обклеюється спеціальною плівкою. Ця плівка повинна бути двошаровою, якщо ви хочете, щоб на вашій шафі було яке-небудь зображення або репродукція будь-якої картини. Звичайне паперове покриття не захистить такі корпусні меблі від подряпин і інших пошкоджень.

 

Варто звернути увагу також на товщину плити. Бажано, щоб вона була не менша 18 мм. На зовнішніх торцях корпусних меблів обов'язково повинен бути присутнім алюміній, пластик або ПВХ кромка. Зверніть увагу на кріплення - вони повинні бути приховані. Врахуйте також якість фурнітури: меблевих петель, гачків, ручок і т.д. Чимале значення має якість дверцят корпусних меблів. Їх кріплення має бути металевим. Допускається і пластикове, але воно менш надійно. Обов'язково перевірте плавність ходу дверець. Дверцята корпусних меблів часто виготовляються з алюмінію і скла. Алюміній надійний, але не завжди вписується в інтер'єр кімнати. Скло виглядає гармонійно, але вимагає ретельного догляду. З часом на ньому можуть з'явитися плями, які важко видалити.